Home » Articles posted by admin3845

Author Archives: admin3845

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

To był trudny rok szkolny, szczęśliwie już za nami! Życzymy wszystkim udanych, bezpiecznych, pogodnych wakacji i spotkajmy się w szkole za dwa miesiące, bo tęsknimy za nauczaniem, prawda:) Ale to za dwa miesiące, teraz – leniuchujmy, zasłużyliśmy! (więcej…)

Wyniki konkursu Rajskie ptaki

Klasy 4- nagroda dla:

• Darii Stolarczyk
  • Konrada Chudowskiego

Egzaminy dla klas 8 – informacje

DRODZY UCZNIOWIE KLAS VIII

W dniach 16, 17, 18 czerwca 2020 roku odbędą się egzaminy po klasie ósmej. W związku z tym, że sytuacja spowodowana pandemią kronawirusa nakłada na nas szczególne obowiązki bardzo proszę o dostosowanie się do poleceń wydawanych przez nauczycieli w dniach egzaminu. Proszę by wszyscy przyszli do szkoły w dniach egzaminu na godzinę 8.00. Do szkoły wchodzimy w maskach zasłaniających nos i usta. Będzie je można zdjąć gdy zajmiecie miejsca w swoich salach. Po wejściu do szkoły przewodniczący komisji będą mierzyli Wam temperaturę i kierowali Was do sal gdzie będziecie oczekiwać na rozpoczęcie egzaminu. (więcej…)

Realizacja projektów „Nasze ekologiczne pracownie” oraz „Ekopracownia pod chmurką”

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała dotację na zrealizowanie dwóch zadań w ramach konkursu pn. „Nasze ekologiczne pracownie”

Pierwsza dotacja w kwocie  44.034,00 zł dotyczy utworzenia pracowni edukacyjnej  pn. „Wszystko wokół zmysłów – pracownia dla najmłodszych ekologów” przy Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli  (więcej…)

Wyniki Multimedialnego Konkursu o Krajach Anglojęzycznych

Klasy VII – VIII

I miejsce – Marta Jurzyk, klasa VIII a

II miejsce – Monika Bączkowska, klasa VIII b

III miejsce – Dawid Jankowski, klasa VIII a

Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII

STO LAT ŚWIĘTEGO – JANA PAWŁA II, to tytuł tegorocznej edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Do ostatniego etapu zakwalifikowanych zostało trzech uczniów naszej szkoły: (więcej…)

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 dla klas I-III

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – klasy I-III w Zduńskiej Woli na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych – wychowawczych z elementami dydaktyki  w okresie pandemii COVID-19 od dnia 25 maja 2020 r.

załącznik dostępny jest w pliku pdf

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów ósmoklasisty: załącznik dostępny jest w pliku pdf

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – konsultacje nauczycieli dla uczniów klas VIII ( od 25.05) i klas IV-VII ( od 01.06. 2020) – załącznik dostępny jest w pliku pdf

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – rewalidacja i zajęcia specjalistyczne