Home » Aktualności

Category Archives: Aktualności

Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII

STO LAT ŚWIĘTEGO – JANA PAWŁA II, to tytuł tegorocznej edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Do ostatniego etapu zakwalifikowanych zostało trzech uczniów naszej szkoły: (więcej…)

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 dla klas I-III

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – klasy I-III w Zduńskiej Woli na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych – wychowawczych z elementami dydaktyki  w okresie pandemii COVID-19 od dnia 25 maja 2020 r.

załącznik dostępny jest w pliku pdf

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów ósmoklasisty

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów ósmoklasisty: załącznik dostępny jest w pliku pdf

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – konsultacje nauczycieli dla uczniów klas VIII ( od 25.05) i klas IV-VII ( od 01.06. 2020)

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – konsultacje nauczycieli dla uczniów klas VIII ( od 25.05) i klas IV-VII ( od 01.06. 2020) – załącznik dostępny jest w pliku pdf

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – rewalidacja i zajęcia specjalistyczne

Procedury bezpieczeństwa  obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – rewalidacja i zajęcia specjalistyczne w Zduńskiej Woli na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych w okresie pandemii COVID-19 od dnia 18 maja 2020 r.- załącznik w pliku pdf

 

100 rocznica urodzin Św. Jana Pawła II 8.05.1920r.-18.05.2020r.

burst

W IMIENIU UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SP 9 LAUREATKA I MIEJSCA Z KLASY PIERWSZEJ W KONKURSIE PLASTYCZNYM ZŁOŻYŁA KWIATY I ZAPALIŁA ZNICZ POD POMNIKIEM JANA PAWŁA II W NASZYM MIEŚCIE.

(więcej…)

Wyniki konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Patron mojej szkoły”

Wyniki konkursu plastycznego „Jan Paweł II – Patron mojej szkoły”

W poziomie klas szóstych

I miejsce – Emilia Rychlińska 6c
II miejsce – Hanna Kamola 6a
III miejsce – Oliwia Sędzińska 6a
wyróżnienie Piotr Sadziński 6a

W poziomie klas piątych (więcej…)

100 ROCZNICA URODZIN PAPIEŻA POLAKA

Z OKAZJI 100 ROCZNICY URODZIN PAPIEŻA POLAKA UCZNIOWIE   SP 9 WZIĘLI UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM ” JAN PAWEŁ II – PATRON MOJEJ SZKOŁY
NAGRODZONE PRACE Z LISTĄ LAUREATÓW  UKAŻĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ I FB SZKOŁY

Dzień Niezapominajki

Dziś Dzień Niezapominajki – Nasze Święto Integracji.
Pamiętamy o naszych Koleżankach i Kolegach.

(więcej…)

Informacja dla rodziców o wznowieniu funkcji opiekuńczej dla dzieci z przedszkoli i oddziałów zerowych

W związku z decyzją Prezydenta Miasta Zduńska Wola o wznowieniu funkcji opiekuńczej dla dzieci z przedszkoli i oddziałów zerowych zamieszczam poniżej procedury przyjęcia i opieki nad dziećmi w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi w Zduńskiej Woli.

Dyrektor Szkoły

Mirosław Potoniec

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Szkole Podstawowej nr 9 – Oddział Przedszkolny w Zduńskiej Woli na czas prowadzenia zajęć opiekuńczych w okresie pandemii COVID-19 od dnia 11 maja 2020 r.- plik pdf.