Home » Aktualności » VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny uczniów klas trzecich „Mistrz ortografii” – 2019

VII Powiatowy Konkurs Ortograficzny uczniów klas trzecich „Mistrz ortografii” – 2019

VII POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY UCZNIÓW KLAS TRZECICH „ MISTRZ ORTOGRAFII”

9 marca 2019 r. w naszej szkole zorganizowaliśmy po raz siódmy potyczki ortograficzne na szczeblu powiatowym. W konkursie wzięło udział 32 uczniów z 12 szkół z naszego regionu. Test składał się z dwóch części: dyktanda i pięciu ćwiczeń ortograficznych. W oczekiwaniu na rozpoczęcie testu powitaliśmy naszych „małych” gości wraz z rodzicami i nauczycielami słodkim poczęstunkiem,   a później rozpoczęły się zmagania i łamigłówki „każdej główki”. Panowała miła i radosna atmosfera, choć można było wyczuć lekkie napięcie i chęć rywalizacji.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 kwietnia 2019 r. o godz. 10.30.

Tekst dyktanda oraz testu dostępne są w dziale Dokumenty