Home » Aktualności » Niezapominajka – Integracja Społeczna Dzieci z Niepełnosprawnością

Niezapominajka – Integracja Społeczna Dzieci z Niepełnosprawnością

15 maja w naszej szkole odbyło się pierwsze wydarzenie zaplanowane   w ramach projektu: Budżet Obywatelski 2019.

Dzień Niezapominajki jest szczególnie ważny dla Integracji. Impreza bezpośrednio wspiera inicjatywy, które sprzyjają lokalnej społeczności w budowaniu otwartej, pełnej  tolerancji atmosfery, a tym samym przekłada się na funkcjonowanie psychofizyczne drugiego człowieka. Była to również impreza połączona z Dniem Dziecka. Uczniowie klas starszych obejrzały filmy w Ratuszu, a młodsi mogli skorzystać z licznych atrakcji na terenie szkoły.

Atrakcje: dmuchańce, mega klocki, zajęcia sportowe, plastyczne, malowanie twarzy, balonowe cuda, pokaz magika, wata cukrowa, napoje.