Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie naszej szkoły. Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Najlepsi odebrali je w czasie uroczystości z rąk Pana Dyrektora Mirosława Potońca. Pozostali z rąk wychowawców. Dla ósmoklasistów i uczniów ostatnich klas gimnazjum zorganizowano uroczystość w sali gimnastycznej szkoły. Wyróżnieniem dla najlepszych uczniów kończących te szkołę było wpisanie się do Szkolnej Księgi Absolwentów. Absolwentką Szkoły Podstawowej nr 9 została Matylda Dębowska, która osiągnęła średnią ponad 5,4, a ponadto, co podkreślano podczas prezentowania jej sylwetki, była przewodniczącą samorządu szkolnego, działa charytatywnie i była posłanką na Sejm Dzieci i Młodzieży. Natomiast Absolwentką Gimnazjum została Ewa Błońska z III c, która oprócz tego, ze osiągnęła na zakończenie nauki w gimnazjum średnią ocen 5,7 to może pochwalić się bardzo licznymi sukcesami w wielu konkursach i olimpiadach o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim.

Życzymy wszystkim uczniom SP9 udanych, radosnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!Do zobaczenia za ….dwa miesiące:)