Home » Aktualności » Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII

Konkurs Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII

STO LAT ŚWIĘTEGO – JANA PAWŁA II, to tytuł tegorocznej edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Do ostatniego etapu zakwalifikowanych zostało trzech uczniów naszej szkoły: Marta Jurzyk (VIIIa), Kinga Filipczak (VIIIb), Dawid Jankowski (VIIIa). W zaistniałej sytuacji epidemicznej konkurs został przeprowadzony korespondencyjnie w formie prac literackich uczniów. W dniu obchodów 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II opublikowano wyniki. Wśród wyróżnionych osób znalazła się Marta Jurzyk, która w nagrodę otrzymała kupon prezentowy który można zrealizować w sieci sklepów Media Ekspert. Wszyscy uczestnicy tego etapu konkursu otrzymali dyplomy. Wszystkim uczniom naszej szkoły uczestniczącym w konkursie gratulujemy wiedzy i fascynacji postacią Papieża Polaka.