Home » Aktualności » Egzaminy dla klas 8 – informacje

Egzaminy dla klas 8 – informacje

DRODZY UCZNIOWIE KLAS VIII

W dniach 16, 17, 18 czerwca 2020 roku odbędą się egzaminy po klasie ósmej. W związku z tym, że sytuacja spowodowana pandemią kronawirusa nakłada na nas szczególne obowiązki bardzo proszę o dostosowanie się do poleceń wydawanych przez nauczycieli w dniach egzaminu. Proszę by wszyscy przyszli do szkoły w dniach egzaminu na godzinę 8.00. Do szkoły wchodzimy w maskach zasłaniających nos i usta. Będzie je można zdjąć gdy zajmiecie miejsca w swoich salach. Po wejściu do szkoły przewodniczący komisji będą mierzyli Wam temperaturę i kierowali Was do sal gdzie będziecie oczekiwać na rozpoczęcie egzaminu.

Wszyscy przynosimy ze sobą przybory do pisania, w drugim dniu podstawowe przybory na geometrię (czarny długopis, linijka, ekierka, cyrkiel). Przybory przynosimy własne ze względów sanitarnych nie można będzie ich pożyczyć od kolegi. W trakcie egzaminu będziecie rozsadzeni tak by zachować zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego odległości i przez to do minimum ograniczyć możliwość zarażenia się. Stąd prośba by po napisaniu egzaminu nie gromadzić się, nie zbierać w grupy tylko rozejść się do domów. W szkole nieczynne jest „źródełko wody”, proszę więc zabrać ze sobą własną.