Home » Aktualności » Informacja dla uczniów i rodziców dotycząca nowego roku szkolnego 2020/2021

Informacja dla uczniów i rodziców dotycząca nowego roku szkolnego 2020/2021

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice

1 września 2020 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny. W trudnej i zmienionej sytuacji. Pandemia koronawirusa sprawiła, że musimy w tym roku zmienić sposób funkcjonowania w szkole. Wszystkich nas obowiązuje dystans społeczny, wszyscy musimy zachować ostrożność, by nie doprowadzić do zakażeń, by uniknąć zachorowań. Z tej przyczyny zachowanie nas wszystkich w szkole będzie oparte o szczegółowe przepisy, które zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły i zamieszczone w dzienniku elektronicznym. Przepisy te będą obowiązywały uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły. Wszyscy musimy dostosować się do nowego porządku i starać się, by to nowe funkcjonowanie było dla nas jak najmniej uciążliwe.

Bardzo proszę, by w obrębie holu wejściowego, podczas zostawiania rzeczy w szatni zarówno uczniowie jak i rodzice mieli zasłonięte usta i nos. Uczniowie po przejściu w dalsze rejony szkoły i do klas będą mogli odsłonić twarz. Proszę by przestrzegać tej zasady gdyż hol wejściowy to miejsce największego zagęszczenia w godzinach rannych i południowych, miejsce, które może być groźne pod względem epidemiologicznym.

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice.

Życzę Wam, by ten rok szkolny, pomimo wszystkich zagrożeń jakie niesie, był normalnym rokiem nauki, by oprócz pracy możliwa była zabawa, udział w konkursach, zawodach sportowych. Życzę Wam sukcesów, nowych przyjaźni i bardzo dużo zdrowia.

dyr. Mirosław Potoniec