Home » Aktualności » DZIEŃ PATRONA 2020

DZIEŃ PATRONA 2020

W TYM ROKU DZIEŃ PATRONA SZKOŁY OBCHODZIMY 9 PAŹDZIERNIKA. JEST TO PAMIĄTKA NADANIA NASZEJ SZKOLE IMIENIA PAPIEŻA POLAKA – JANA PAWŁA II. KORYTARZE SZKOLNE ZOSTAŁY ODŚWIĘTNIE OZDOBIONE PIĘKNYMI GAZETKAMI, A NA HOLU WEJŚCIOWYM POJAWIŁY SIĘ KONKURSOWE PRACE PLASTYCZNE WYRÓŻNIONYCH LAUREATÓW SZKOLNEGO KONKURSU PT.: „ JAN PAWEŁ II – TOTUS TUUS”. WSZYSTKIE PRACE KONKURSOWE MOŻEMY OGLĄDAĆ NA KORYTARZACH SZKOŁY. KLASY BIORĄ TAKŻE UDZIAŁ W KOLEJNEJ JUŻ ZBIÓRCE FUNDUSZY NA BUDOWĘ SZKOŁY IMIENNICZKI W AFRYKAŃSKIEJ UGANDZIE.

O GODZINIE 10.00 POD PAMIĄTKOWĄ PŁYTĄ PAPIEŻA W SZKOLE ZOSTANIE ZAPALONY ZNICZ I ROZLEGNIE SIĘ GRANA NA TRĄBCE ULUBIONA PRZEZ JANA PAWŁA II PIEŚŃ – „ BARKA”, KTÓRĄ ROZPOCZYNALIŚMY TRADYCYJNIE COROCZNY SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI POŚWIĘCONY PAMIĘCI PATRONA, SZKODA, ŻE W TYM ROKU NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ. KLASY WEZMĄ UDZIAŁ W LEKCJACH PAPIESKICH I ODWIEDZĄ MIEJSKI POMNIK JANA PAWŁA II. PRZED SZKOŁĄ POSADZONY ZOSTAŁ DĄB PAPIESKI NA PAMIĄTKĘ 100 ROCZNICY URODZIN PAPIEŻA.

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI DNIA PATRONA „JAN PAWEŁ II – TOTUS TUUS”

POZIOM KLAS MŁODSZYCH:

W POZIOMIE KLAS „ 0”: