Home » Aktualności » Przekaż dobre życzenia chorym – zachęca Fundacja „Dr Clown”

Przekaż dobre życzenia chorym – zachęca Fundacja „Dr Clown”

Prezent na święta! Przekaż dobre życzenia chorym – zachęca Fundacja „Dr Clown” w ramach świątecznej akcji w Sieradzu W szpitalach i hospicjach chorzy, odizolowani od świata, na co dzień otoczeni są troską personelu. Święta są wspaniałą okazją, byśmy pomyśleli o nich wszyscy.

Fundacja „Dr Clown” w Sieradzu zachęca: przygotuj świąteczny podarunek (ozdobę świąteczną) – życzenia, słowa otuchy i wsparcia – a wolontariusze przekażą je chorym w szpitalach i hospicjach tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zwracamy się z prośbą do Państwa i Państwa uczniów o pomoc w przygotowaniu świątecznych upominków dla pacjentów szpitala. Mogą to być ozdoby, świeczniki, świąteczne origami. Ze względu na aktualne obostrzenia i konieczność odizolowania upominków na jakiś czas, musimy otrzymać je wcześniej. Podarunki zapakowane w karton lub torbę foliową należy przekazać do dnia: 11.12.2020 r . Formy przekazania upominków: * wysyłka na adres Fundacji: Fundacja „Dr Clown” Oddział w Sieradzu: 98-200 Sieradz ul. Armii Krajowej 7 *osobisty odbiór przez wolontariuszy z zachowaniem bezpieczeństwa. * jeśli dostrzegają Państwo inne sposoby przekazania upominków proszę o kontakt z Pełnomocnikiem. Głęboko wierzymy, że w obliczu pandemii uda się nam wspólnie dostarczyć odrobinę świątecznej atmosfery tam, gdzie obecnie trwa walka na pierwszej linii frontu. — Pozdrawiam Katarzyna Kwapiszewska Pełnomocnik Fundacji „Dr Clown” Oddział w Sieradzu Tel. 662-153-682
 W ramach akcji proszę Was o przygotowanie świątecznej kartki z życzeniami, słowami otuchy i wsparcia dla chorych w szpitalach czy hospicjach. Mogą to być ozdoby, świeczniki, świąteczne origami. Podarunki zapakowane w karton lub torbę foliową należy przekazać do dnia: 11.12.2020 r.