Home » Aktualności » Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły  zakończyli rok szkolny 2020/21. Ósmoklasiści kończący edukację w podstawówce mieli specjalną uroczystość. Natomiast uczniowie pozostałych klas spotykali się kameralnie w klasach z wychowawcami. Podczas uroczystości dyrektor SP 9 Mirosław Potoniec wręczył najlepszym uczniom świadectwa, nagrody i dyplomy za szkolne osiągnięcia. Były też gratulacje za reprezentowanie szkoły na konkursach. Sześcioro uczniów otrzymało legitymacje ratownika wodnego. Najlepsi ósmoklasiści uroczyście wpisywali się do szkolnej kroniki.
W końcu wakacje! Życzymy wszystkim pogodnych, bezpiecznych, szczęśliwych wakacji i tego, byśmy wszyscy zdrowi spotkali się radośni na kolejne 10 miesięcy w murach naszej kochanej:) szkoły, a nie przed komputerami!