Home » Aktualności » Realizacja Budżetu Obywatelskiego 2020

Realizacja Budżetu Obywatelskiego 2020

W tym tygodniu realizowaliśmy drugą część Budżetu Obywatelskiego 2020

16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji – razem zmieniajmy świat.

Dzień Tolerancji zachęca do refleksji nad własną postawą wobec drugiego człowieka, dlatego szczególnie ważne są wszystkie działania kierowane do dzieci. Sprzyja to bowiem kształtowaniu właściwych postaw, które przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju młodych ludzi.

Klasy starsze w dniu 17 listopada wzięły udział w projekcji filmów w Kinie Ratusz, a młodsze klasy 1 – 3 oraz przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 w dniach 18-19 listopada wzięły udział w pokazach młodego naukowca i warsztatach wybuchowej kuchni. W związku z licznymi obostrzeniami większość działań odbyło się w małych grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego.