Home » Articles posted by admin3845

Author Archives: admin3845

Nasi chłopcy na podium!!!

Mamy I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU ZDUŃSKOWOLSKIEGO w koszykówce trzyosobowej. W zawodach wzięło udział 14 drużyn, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych.

Gratulujemy sukcesu!

Realizacja Budżetu Obywatelskiego 2022 Miasta Zduńska Wola „Krok po kroku Integracja Społeczna Dzieci z Niepełnosprawnością”

Dzisiaj w naszej szkole dla uczniów zorganizowano imprezę w ramach Budżetu Obywatelskiego 2022 Miasta Zduńska Wola „Krok po kroku Integracja Społeczna Dzieci z Niepełnosprawnością”. Była świetna zabawa, wspaniałe atrakcje, napoje, wata cukrowa i popcorn. (więcej…)

Sukces naszej uczennicy Hanny Michalskiej w konkursie recytatorskim!

Uczennica naszej szkoły Hanna Michalska z klasy 3 b otrzymała wyróżnienie w Powiatowym konkursie recytatorskim „W krainie wierszy Marii Konopnickiej”, który został zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli. Gratulacje dla Hani!

Zapraszamy do udziału w konkursie literacko – plastycznym

Zapraszamy do udziału w konkursie literacko – plastycznym – ilustracja do wiersza wybranego poety. Termin składania prac upływa 16 maja, wszelkich bliższych informacji udziela p. Maciej Kardecki

Podziękowania za udział w akcji CARITAS

Dziękujemy z całego serca wszystkim DARCZYŃCOM biorącym udział w akcji: „DZIECI DZIECIOM” – zbiórka słodyczy i artykułów szkolnych dla dzieci z Ukrainy, a także wszystkim zaangażowanym w rozpropagowanie tej akcji.

Wszystkie zebrane artykuły 1 kwietnia popołudniu, zostały przekazane do „sklepiku Caritas” (więcej…)

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI „TAK. POMAGAM!” W ZDUŃSKIEJ WOLI

W piątek i sobotę (25 i 26 marca br),  odbyła się po raz kolejny zbiórka produktów o długim terminie przydatności w zduńskowolskiej sieci Biedronka przy ul. Długiej w Zduńskiej Woli. Została ona przeprowadzona w ramach Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas  „Tak. Pomagam!”. (więcej…)

Pomoc dla Ukrainy- Komunikat

Szkolne Koło Caritas serdecznie zaprasza do włączenia się społeczności szkolnej do akcji DZIECI DZIECIOM;

Jej celem jest zbiórka artykułów szkolnych i słodyczy dla dzieci z Ukrainy przebywających w naszym mieście.
Zbiórka w szkole trwać będzie od poniedziałku 28 marca do piątku 1 kwietnia br.

Spotkanie z panem K.Petkiem- pisarzem, dziennikarzem i podróżnikiem

24 marca w naszej szkole uczniowie wzięli udział w spotkaniu autorskim z panem Krzysztofem Petkiem, pisarzem, dziennikarzem i podróżnikiem. W miłej atmosferze z zaciekawieniem wysłuchały opowieści o kulisach powstania książki pt. „Przygody Julka – Jestem nowy” . (więcej…)

Warsztaty klas młodszych

W dniu dzisiejszym odbyły się w naszej szkole warsztaty, które przygotowane zostały przez Centrum edukacyjne Atom. Zajęcia pozwoliły dzieciom doświadczać i próbować „smaków ziemi”. Uczestnicy poznali warstwową budowę ziemi i sądzili cebulki, tworząc własne, mini hodowle.

„Dzień bez plecaka”

Samorząd uczniowski wymyślił zabawę pod nazwą „dzień bez plecaka” czyli każdy przynosi książki i zeszyty w czymkolwiek poza plecakiem… Im większa wyobraźnia tym weselej 🙃