Home » Articles posted by admin3845

Author Archives: admin3845

Naszą szkolną tradycją stał się coroczny mecz w piłkę siatkową nauczyciele vs uczniowie.

W dniu dzisiejszym nasi sportowcy zmierzyli się ponownie!  Obie drużyny walczyły bardzo dzielnie! Uczniowie pokazali, że młodzież poza grami komputerowymi kocha również sport a nauczyciele po raz kolejny dowiedli, że metryczka to tylko liczby. Ostatecznie w tym roku kadra nauczycielska wygrała 3:0.

Kochani uczniowie, TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI W PRZYSZŁYM ROKU.  Do zobaczenia 🙂

„Dzień Kolorowej Skarpetki”-Światowy Dzień Zespołu Downa

W dniu 21.03 obchodzimy „Dzień Kolorowej Skarpetki”-Światowy Dzień Zespołu Downa. Ta data nie jest przypadkowa, nawiązuje do obecności u osób z zespołem Downa dodatkowego, trzeciego chromosomu w 21 parze chromosomów. (więcej…)

Pierwszy Dzień Wiosny klasy 5a

Pierwszy Dzień Wiosny klasa 5a spędziła na „wagarach” razem ze swoimi wychowawczyniami, panią Agnieszką i panią Anią. Było radośnie i pyyysznie:) (więcej…)

Międzynarodowy konkurs matematyczny – Kangur 2023

W czwartek  16 marca odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur 2023.  Głównym organizatorem konkursu matematycznego „Kangur” w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu, (więcej…)

IV Powiatowy Konkurs Udzielania Pierwszej Pomocy

4 marca uczniowie klasy 3a, Jakub Omyła, Nikola Grząsik i Maja Piasecka, pod opieką pana Marcina Nawrockiego, dzielnie reprezentowali naszą szkołę w „IV Powiatowym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy”. (więcej…)

Tydzień karnawałowy – Dzień Piżamy

17 luty – Tydzień karnawałowy –Dzień Piżamy (więcej…)

Tydzień karnawałowy – Dzień w stylu lat 80

16 luty – Tydzień karnawałowy – Dzień w stylu lat 80 (więcej…)

Tydzień karnawałowy – Dzień fryzury

15 luty – Tydzień karnawałowy – Dzień fryzury

(więcej…)

Tydzień karnawałowy – Dzień w kapciach

14 luty – Tydzień karnawałowy – Dzień w łapciach

Oj, ten tydzień w naszej szkole jest niezwykły. 13 lutego – dzień różowy:) dziś w łapciach, a do tego niesamowicie uczuciowa poczta walentynkowa, co nasze serca rozpalać gotowa:) Co będzie dalej? Zobaczymy, nudzić się na pewno nie będzie można! (więcej…)

Wystawa „MOJA PRZYGODA Z RĘKODZIEŁEM”

Oczarowani rękodziełem absolwentki naszej szkoły

Małgorzaty Wojtyry – Borkowskiej

Współczesne „Łapacze snów”, nawiązujące do amuletów niektórych plemion Indian z Ameryki Północnej, mandale czy wytwory wywodzące się z polskiej kultury ziemiańskiej, mieszczańskiej i wiejskiej naszego regionu , takie jak chusty, ubranka dziecięce, serwetki, obrusy, wisiorki i ozdoby świąteczne itp., zawładnęły wyobraźnią uczniów, nauczycieli i gości lekcji otwartych przeprowadzonych w naszej szkole z okazji Dnia otwartego szkoły. A to wszystko wykonane ręcznie – szydełkiem i  na drutach, no i oczywiście wyobraźnią i sercem – przez absolwentkę naszej (więcej…)