Home » Aktualności » Sukcesy sportowe naszych uczniów na Mistrzostwach Powiatu

Sukcesy sportowe naszych uczniów na Mistrzostwach Powiatu

Dnia 30 września nasi uczniowie wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej atletyce organizowanych przez M.U.K.S. PARK w Zduńskiej Woli. Nasi uczniowie startowali w wielu konkurencjach lekkoatletycznych, zajmując czołowe miejsca. W biegu na dystansie 100m w swojej kategorii wiekowej z wynikiem 13,6s zwyciężył Gabriel Kołodziejczyk. Gabriel Kołodziejczyk zdobył również złoty medal w skoku w dal – wynik 4,44m Katarzyna Bułeczka z wynikiem 2,07min zajęła IIm w biegu na dystansie 600m Maja Bułeczka – IIm w skoku w dal oraz drugie miejsce w biegu na 600m Dominika Łazuchiewicz – IIIm w skoku w dal oraz IIIm w biegu na 600m Tomasz Kardecki zajął IIIm w biegu na dystansie 600m – wynik 2,01 min Amelia Sobieraj w biegu na 100 dostała się do finału i ostatecznie z wynikiem 15,5 s zajęła IVm Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!