Home » Aktualności » Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”.

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna nasza Polska cała”.

Listopad jest miesiącem, w którym między innymi pamiętamy o Bohaterach, dzięki którym Polska jest wolnym, niepodległym krajem. Klasa 2c bierze  udział w  akcji BohaterON – włącz historię! Jest to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej ! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego poprzez wysłanie im pocztówki, kartki, laurki z życzeniami bądź listu. Uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę Powstania Warszawskiego i losy Powstańców Warszawskich. Wysłaliśmy kartkę on-line z życzeniami dla Powstańca. Uczniowie wykonali i zaprezentowali plakaty, których temat brzmi: Jestem patriotą/patriotką. Ponieważ patriotami może być każdy z nas w wielu różnych, codziennych sytuacjach. Patriotą można być tak samo w czasie wojny, jak i w czasie pokoju.

https://www.youtube.com/watch?v=YPiyeJXpKOM&t=6s