Home » Aktualności » Klasa 8a na spotkaniu z Panem Prezydentem Konradem Pokorą.

Klasa 8a na spotkaniu z Panem Prezydentem Konradem Pokorą.

Klasa 8a z wychowawczynią uczestniczyła w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie w spotkaniu z Panem Prezydentem Konradem Pokorą. Pan Prezydent opowiedział uczniom o funkcjonowaniu Gminy Miasta Zduńska Wola, bieżących sprawach, budżecie, a także o planach na przyszłość. Następnie uczniowie mieli okazję zwiedzić wybrane biura UM. W Urzędzie Stanu Cywilnego mogli zobaczyć swoje metryki urodzenia, w Biurze Ewidencji i Dowodów Osobistych dowiedzieć się, jakie sprawy możemy tam załatwić. Niezwykle interesująco było spotkać się z pracownikami Straży Miejskiej. W jej siedzibie uczniowie mieli okazję np. zobaczyć jak działa miejski monitoring. Panu Prezydentowi i pracownikom UM bardzo dziękujemy za interesujące spotkanie.