Home » Aktualności » Spotkanie z pisarzem Hubertem Kilimko-Dobrzanieckim

Spotkanie z pisarzem Hubertem Kilimko-Dobrzanieckim

5 września 2022 r. uczniowie naszej szkoły z klas IV a i IV c wzięli udział w spotkaniu z pisarzem Hubertem Kilimko-Dobrzanieckim autorem książki dla dzieci „Korkociąk”.Akcja książki wartka i pełna barwnych postaci, którzy pomagają młodemu czytelnikowi oswoić niełatwe tematy związane z emocjami. W czasie spotkania panowała miła atmosfera. Zakończyliśmy je pamiątkową fotografią i otrzymaliśmy autografy. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach programu Partnerstwo dla książki – projekt „Każda emocja jest ważna” realizowanego we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Zduńskiej Woli i naszą szkołą, dofinansowanego że środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.