Home » Aktualności » Ostatnie pożegnanie naszej koleżanki Pani Ewy Koper

Ostatnie pożegnanie naszej koleżanki Pani Ewy Koper

  Drodzy Państwo!

Z przykrością zawiadamiam, że w dniu 19.09.2022 roku zmarła nasza koleżanka, długoletnia nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli – Pani Ewa Koper

Pani Ewa Koper zaczęła pracę w Szkole Podstawowej nr 9 w dniu 1 września 1991 roku. Była nauczycielką uczącą techniki i informatyki w klasach IV – VIII. W trakcie wszystkich lat swojej pracy była oddanym nauczycielem dbającym o rozwój i wsparcie swoich uczniów. Zawsze chętna do pomocy, współpracująca z kolegami i koleżankami z Rady Pedagogicznej. Przez wiele lat pracowała i zmagała się z ciężką chorobą. To dzięki aktywności, codziennej pracy mogła wiele lat walczyć z ograniczeniami jakie narzucała jej choroba. Robiła wszystko, by jak najdłużej utrzymać sprawność i gotowość do pracy. W roku 2014 jej stan zdrowia pogorszył się na tyle, że konieczne było odejście z pracy i kontynuacja leczenia i rehabilitacji w warunkach domowych.  19 września odeszła, przegrywając walkę z chorobą.

Cześć jej pamięci!